Ośrodek Sportu i Rekreacji
 w Wolinie

Szukaj w serwisie

Dnia 14.05.2019r. na Stadionie Miejskim w Wolinie odbył się Turniej Gier i Zabaw Ruchowych Klas O-III w formie wyścigów rzędów.

Trzy klasy zerowe rywalizowały w 7 zabawach  w których I miejsce zajęła klasa 0,,A”, II miejsce 0 ,,B” a trzecie O ,,C”. Trzy klasy pierwsze rywalizowały w 9 konkurencjach w których I miejsce zajęła klasa I,,B” przed klasa I,,C” oraz klasą  I ,,A”. Klasy drugie rywalizowały w 9 zabawach i tutaj I miejsce zajęła klasa II ,,B” przed klasą II ,,A”. Najstarsze klasy III rywalizowały także w 9 zabawach gdzie I miejsce zajęła klasa III ,,A” przed klasą III ,,B”. Wszyscy startujący  otrzymali pamiątkowe  medale , batoniki oraz każda klasa  puchary. Ogółem w turnieju wzięło udział 130 uczniów. Dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawcom oraz rodzicom za udział i sportowy doping.